На Тернопільщині судитимуть проросійську інтернет-агітаторку

Судитимуть інтернет-агітаторку, уродженку міста Попасна Луганської області, яка поширювала у соціальних мережах антиукраїнську пропаганду та виправдовувала збройну агресію Російської Федерації.

27.10.2023
На Тернопільщині судитимуть проросійську інтернет-агітаторку

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Після початку повномасштабного вторгнення жінка переїхала на Тернопільщину та розповсюджувала у мережі пропаганду з російських інтернет-ресурсів, використовуючи особистий профіль у  соцмережах.

Майже впродовж року жінка поширювала заклики та наративи кремлівської пропаганди.

“В оприлюднених нею матеріалах містились маніпулятивні твердження, якими російські пропагандисти намагалися звинуватити Україну у розв’язанні війни та виправдати окупацію частини територій нашої держави. Крім того, агітаторка своїми дописами не тільки висловлювала підтримку окупаційним військам, а й звеличувала їхні злочини”, — йдеться у повідомленні.

До Тернопільської обласної прокуратури до суду направили обвинувальний. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з можливою конфіскацією майна.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.