Трьох мешканців Львівщини судитимуть за підтримку російської армії

Двоє чоловіків та жінка протягом 2017-2023 років неодноразово поширювали у соцмережах публікації із забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму.

12.04.2024
Трьох мешканців Львівщини судитимуть за підтримку російської армії

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Двоє зі зрадників у соцмережах розповсюджували фото та відео матеріали, у яких заперечували та виправдовували збройну агресію Росії.

Зокрема, 49-річний чоловік зазначав, що українці – нацисти, а збройні сили РФ прийшли врятувати населення країни, цим самим заперечуючи тимчасову окупацію територій України.

Окрім цього, жінка поширила матеріал, в якому закликала підтримувати Росію та Путіна, а також допис, в якому війна РФ проти України є «праведною».

Нагадаємо, у Львові на 12 років ув’язнили чоловіка, який збирав кошти для російської армії.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.