На Тернопільщині експрацівник ТЦК виготовляв фіктивні документи

Працівника центру комплектування було звільнено із займаної посади та переміщено по службі до військової частини.

27.02.2024
На Тернопільщині експрацівник ТЦК виготовляв фіктивні документи

Як повідомляє Поліція Львівської області, 33-річний тернополянин разом з чотирма особами виготовляли фіктивні документи,  аби військовозобов’язанані мали змогу виїжджати за кордон.

Під час обшуків в автомобілях зловмисників виявили та вилучили вже підписані та скріплені печаткою довідки військово-лікарської комісії, чисті бланки, тимчасові посвідчення військовозобов’язаного, гербову печатку і кутовий штамп ТЦК, лікарські печатки, штампи медичних закладів, комунальних підприємств та інші довідки.

Працівника центру комплектування було звільнено. У скоєному він зізнався та розкаявся.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.