Лікарка на Львівщині оформляла фіктивну інвалідність військовозобов’язаним

Правоохоронці затримали на хабарі начальницю відділення лікарні філії державної установи «Центр охорони здоров’я» Державної кримінально-виконавчої служби».

19.04.2024
Лікарка на Львівщині оформляла фіктивну інвалідність військовозобов’язаним

Як повідомляє пресслужба ДБР, чиновниця допомагала призовникам отримувати медичні документи, на підставі яких МСЕК мала б визнати їх непридатними для служби.

Також вона залучила лікарів різних медзакладів Львова. Ті видавали фальшиві висновки про стан здоров’я «пацієнтів», на підставі яких чоловіки отримували інвалідність.

Вартість «послуг» для однієї особи складала 7 тис. доларів. Схема діяла з осені 2023 року й отримати «липову» інвалідність змогла велика кількість військовозобов’язаних.

«Клієнти» були не лише з Львівщини, а й зі всієї України.

Правоохоронці затримали начальницю лікарні 17 квітня під час отримання другої частини хабаря – 5,5 тис. доларів  від мешканця однієї з центральних областей, який хотів отримати «інвалідність». Передача коштів відбулася в одному з торгово-розважальних центрів Львова.

Також відбулися обшуки за місцями проживання та роботи фігурантів. Вилучено медичну документацію та майже 35 тис. доларів.

Посадовиці повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.