Львівського сімейного лікаря судили за хабар від ухилянта

Медик за 1500 доларів обіцяв військовозобов’язаному допомогти оформити йому інвалідність, щоб уникнути мобілізації.

07.05.2024
Львівського сімейного лікаря судили за хабар від ухилянта

Назар Дребіт, який працює сімейним лікарем відділення сімейної медицини №3 амбулаторно-поліклінічного центру, запропонував дружині військовозобов’язаного чоловіка оформити йому інвалідність, щоб уникнути мобілізації. Лікар заявив, що може допомогти з цим — підробити медичні дані ухилянта та повпливати на рішення керівництва лікарні. За такі послуги Назар Дребіт попросив у жінки 1500 доларів, повідомляє Lviv.media.

Жінка погодилася. Винагороду вона передавала зловмиснику двома платежами — 1000 доларів перед тим, як він підробив виписки про перебування її чоловіка на стаціонарному лікування, та 500 доларів — за вплив на посадовців лікарні. Після отримання другої частини хабаря лікаря затримали правоохоронці.

На судовому засіданні Назар Дребіт повністю визнав свою провину та не став заперечувати обставин, встановлених під час досудового розслідування. Відтак Шевченківський районний суд Львова визнав його винним та призначив йому покарання — 85 тис. грн штрафу. На даний вирок засуджений може подати апеляцію.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.