На Львівщині викрили жінку, яка раділа ракетним обстрілам у TikTok

Така “операторська” діяльність допомагає окупантам проаналізувати здійснені обстріли.

23.11.2022
На Львівщині викрили жінку, яка раділа ракетним обстрілам у TikTok

Служба безпеки України повідомила, що встановила особу жінки, яка вела стрім під час ракетних ударів росіян по Львівщині.

Під час останніх атак по Львівщині одна з користувачок TikTok запостила відео, на якому радіє обстрілам, які здійснює РФ по українській інфраструктурі.

Оперативники СБУ встановили проросійську шанувальницю та після її повернення до Львова завітали в гості. На відео жінка кається у вчиненому та просить вибачення за створену небезпеку для українців.

У СБУ нагадують, що якщо у вас опинились такі відеоматеріали, не поширюйте їх в соцмережах. Не допомагайте ворогу.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.