На Львівщині скасували закупівлі на майже 20 млн грн

3 листопада у Львівській ОВА відбулося третє засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

03.11.2023
На Львівщині скасували закупівлі на майже 20 млн грн

Під час засідання заслухали представників 11 громад області – Червоноградської, Львівської, Великолюбінської, Солонківської, Добросинсько-Магерівської, Сокільницької, Східницької, Самбірської, Сколівської, Яворівської, Івано-Франківської, а також управління капітального будівництва та департаменту освіти і науки Львівської ОВА.

За результатами засідання:

  • Східницька ТГ скасувала закупівлю на суму 11,5 млн грн із будівництва водопровідних мереж;
  • Червоноградська ТГ – дві закупівлі на суму 1,4 млн грн щодо поточного ремонту внутрішньодворових доріг.

Двом громадам, а саме – Самбірській та Яворівській рішенням робочої групи рекомендували під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків, згідно з розпорядженням начальника Львівської ЛОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану».

Також, за результатами роботи попередніх засідань робочої групи Івано-Франківська селищна рада прийняла рішення про скасування трьох закупівель на суму майже 7 млн грн: капітальні ремонти дороги та пішохідної доріжки, придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика.

Про результати першого засідання робочої групи читайте тут, другого – тут.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 10 листопада.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.