Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Сьогодні, 27 жовтня, у Львівській ОВА відбулося друге засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

27.10.2023
Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Під час засідання заслухали представників 13 громад області – Львівської, Бориславської, Бродівської, Дрогобицької, Жовтанецької, Івано-Франківської, Лопатинської, Новокалинівської, Оброшинської, Старосамбірської, Східницької, Шегинівської та Яворівської.

Зокрема, розглянули звернення щодо двох закупівель, яке надійшло до ЛОВА електронною поштою і стосувалося ремонту доріг в Оброшинській громаді загальною вартістю 25,5 млн грн.

За результатами засідання робоча група вирішила:

  • за розглянутими закупівлями 12-ти громад (серед них – вищезазначені закупівлі Оброшинської громади): Західному офісу Державної аудиторської служби України доручити здійснити моніторинг у частині проведення закупівельної процедури, укладення та виконання договорів підряду, а правоохоронним органам – здійснити контроль в межах компетенції за реалізацією вказаних проєктів;
  • трьом громадам, а саме – Івано-Франківській, Яворівській та Дрогобицькій, рекомендувати під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків, згідно з розпорядженням начальника Львівської ЛОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану».

Повний запис сьогоднішнього засідання робочої групи можна переглянути за посиланням.

Минулого тижня за підсумками першого засідання робочої групи запланували скасувати одну закупівлю на суму 5,2 млн.  Також 5 громадам група рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 3 листопада.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань. 

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.