Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Сьогодні, 27 жовтня, у Львівській ОВА відбулося друге засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

27.10.2023
Робоча група, яка контролює використання бюджетних коштів на Львівщині, розглянула 17 закупівель

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Під час засідання заслухали представників 13 громад області – Львівської, Бориславської, Бродівської, Дрогобицької, Жовтанецької, Івано-Франківської, Лопатинської, Новокалинівської, Оброшинської, Старосамбірської, Східницької, Шегинівської та Яворівської.

Зокрема, розглянули звернення щодо двох закупівель, яке надійшло до ЛОВА електронною поштою і стосувалося ремонту доріг в Оброшинській громаді загальною вартістю 25,5 млн грн.

За результатами засідання робоча група вирішила:

  • за розглянутими закупівлями 12-ти громад (серед них – вищезазначені закупівлі Оброшинської громади): Західному офісу Державної аудиторської служби України доручити здійснити моніторинг у частині проведення закупівельної процедури, укладення та виконання договорів підряду, а правоохоронним органам – здійснити контроль в межах компетенції за реалізацією вказаних проєктів;
  • трьом громадам, а саме – Івано-Франківській, Яворівській та Дрогобицькій, рекомендувати під час найближчих засідань сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків, згідно з розпорядженням начальника Львівської ЛОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану».

Повний запис сьогоднішнього засідання робочої групи можна переглянути за посиланням.

Минулого тижня за підсумками першого засідання робочої групи запланували скасувати одну закупівлю на суму 5,2 млн.  Також 5 громадам група рекомендувала переглянути доцільність здійснення закупівель під час найближчих засідань сесій відповідних рад.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 3 листопада.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань. 

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.