Про це повідомила Лана Вєтрова, керівниця у Національному Реєстрі Рекордів України.
Зі слів одного з її господарів Ореста Зуба, усе життя Гага прожила в затишній садибі під Львовом, і навіть коли зовсім осліпла, все одно щодня повільно гуляла по подвір’ю, скубла зелену травичку, і ніхто ніколи навіть гадки не мав пустити її на бульйон.
“Ґаґа вилупилися з яєчка у далекому 1984 році. Вона старша за мене та пережила усіх мешканців нашого невеличкого сімейного обійстя неподалік Львова, куди після Другої Світової приїхала сімʼя мого дідуся.
З Ґаґою відходить ціла епоха. Для нашої сімʼї вона була справжнім символом. Ми навідувалися до неї майже щотижня. Щира подяка сусідам, які слідкували за нею”, – зазначив Орест Зуб.
Господарі Гаги встигли подати до Національного Реєстру Рекордів заявку на рекорд найтривалішого життя гуски. Але за правилами реєстрації рекордів, потрібно сформувати доказову базу. Без цього не реєструється жоден рекорд.
“На цьому етапі підготовки до рекорду й пішла знаменита Гага в свій пташиний рай… Нам дуже сумно від цього, і ми щиро співчуваємо її господарям, для яких Гага стала ну прямо родинним символом…” – йдеться у повідомленні.
До слова у 2018 році експерти внесли до Національного Реєстру Рекордів в категорію “Жива природа” досягнення блакитноокого гусака-довгожителя Гоші з села Володькова Дівиця на Чернігівщині. На дату фіксації рекорду Гоші виповнився 31 рік.
Коментарі