На Львівщині газифікували село

В селі Сушно Червоноградського району відзначили перший пуск газу до домівок. Впровадження цього об’єкту дасть можливість забезпечити газопостачання село, у якому проживає понад 500 мешканців.

08.09.2023
На Львівщині газифікували село

Про це повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

Для того, щоб мешканці віддаленого села отримали природний газ, було прокладено та змонтовано 8,9 км розподільного газопроводу та змонтовано 183 газопроводів-вводів для житлових будинків.

“Також, вітаю працівників нафтогазової галузі з професійним святом!

Бажаю подальших успіхів, нових здобутків та творчого натхнення! Здоров’я, процвітання та благополуччя вам і вашим родинам! Сподіваюся, що уміння та багатий досвід, накопичений роками плідної та старанної праці, будуть затребувані та сприятливо впливатимуть на процвітання України!” – зазначив Бучко.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.