На Львівщині демонтували ще один радянський пам’ятник

Сьогодні, 25 жовтня, у селі Ситихів Львівської громади знесли монумент радянського періоду.

25.10.2023
На Львівщині демонтували ще один радянський пам’ятник

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив перший заступник мера Львова Андрій Москаленко

“Ситихів. Деколонізація. Демонтовано“, – йдеться у повідомленні.

До слова, монумент демонтували після чергового  нагадування Львівської ОВА про декомунізацію у Львівській громаді.

“Ми побували у селі Ситихів. Про всі ці об’єкти нам пишуть небайдужі жителі громади, і всі вони підлягають демонтажу, відповідно до чинного законодавства. Нагадаю, що Львівська громада, мабуть, єдина, яка не надала нам інвентаризації, і, практично, кожного рішення щодо демонтажу памʼятника громадськості доводиться домагатися окремо. Тому ми наполягаємо, щоб міська рада Львова таки взялася за декомунізацію комплексно і завершила її до кінця року”, – зазначив вчора, 24 жовтня, голова робочої групи з питань декомунізації, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Нагадаємо, найбільше радянських символів в області залишилось у Львівській та Лопатинській громадах.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.