У громаді на Львівщині “сховали” радянський пам’ятник

Символ тоталітарного режиму виявили у селі Острівок Белзької громади.

08.04.2024
У громаді на Львівщині “сховали” радянський пам’ятник

Про це повідомив Олександр Клімов, керівник ГО «Дорожній контроль Захід».

“Майже у центрі села стоїть цей памʼятник: «Воінам погранічнікам коториє 22 іюня 1941-го в 4:00 утра вступілі в смєртєльную схватку с германскім фашизмом». Якщо я не помиляюся, то голова громади вже неодноразово звітувала про відсутність радянських памʼятників”, – зазначив Клімов.

Нагадаємо, раніше радник начальника Львівської ОВА Олег Радик коментував процес декомунізації у Белзькій громаді та наголошував на небажанні місцевої влади демонтувати пам’ятники-символи радянського режиму:

“Пані голова з Белза (ховала 3 памʼятники) пробувала на відомчій нараді апелювати до проблєм з народним хозяйством. Але коли ми показали ще 2 памʼятники – пообіцяла все лайно прибрати. Якщо дамо техніку. Нема патріотів фермерів в Белзі. Дамо техніку. Знайдемо резерви.”

До слова, цьогоріч на Львівщині завершили декомунізацію виявлених монументів радянської доби. Зокрема, в області знесли 312 символів тоталітарного режиму.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.