Міськрада готує до продажу під забудову паркувальний майданчик на вулиці Зеленій у Львові

Земельну ділянку площею 0,03 га на перехресті вулиць Зеленої та Півколо готують до продажу під забудову. Територію нинішнього паркувального майданчика Львівська міська рада планує продати на електронному аукціоні.

06.12.2023
Міськрада готує до продажу під забудову паркувальний майданчик на вулиці Зеленій у Львові

Як повідомляє Lviv.media, проєкт ухвали опублікували на офіційному порталі депутатів Львівської міської ради першого грудня.

Згідно з текстом проєкту ухвали, ділянку землі орієнтовною площею 0,03 га у Личаківському районі на вул. Зеленій — вул. Півколо віддадуть на продаж на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону. Територію нинішнього паркувального майданчика використовуватимуть “для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)”.

Відповідно до Генерального плану Львова земельна ділянка перебуває в межах території багатоповерхової житлової забудови. За планом зонування Личаківського району від 2016 року, земля розташована в межах функціональної зони Г-2: зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення.

На ділянці відсутні об’єкти нерухомого майна. Зараз вона використовується як паркувальний майданчик.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.