Якщо не долучитись до свого війська, то доведеться воювати у чужому

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки з Львівською міською радою створив відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська.

12.04.2024
Якщо не долучитись до свого війська, то доведеться воювати у чужому

Слоган кампанії: “Якщо не долучитись до свого війська доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!”.

“Впродовж останніх тижнів в українському публічному просторі зʼявилось декілька відео, посилом яких є ухиляння від мобілізації українців. Ці ролики є частиною інформаційної кампанії країни- агресора та поширюються, здебільшого, через Telegram-канали”, – зазначили у Львівській міськраді.

Напротивагу цьому Львівський ОТЦК та СП і Львівська міська рада створили декілька комунікаційних кампаній. Зокрема, відео та соціальну зовнішню реклама вже можна побачити по місту.

Незважаючи на те, що відео спрямоване насамперед на чоловічу аудиторію, у Львівському ОТЦК та СП розповіли, що раді бачити у лавах ЗСУ не лише чоловіків, а і жінок.

Звернутись у ТЦК свого району або Центр рекрутингу української армії можна за адресою м.Львів, вул. Левицького 67.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.