Мешканцю Львівщини видалили легеню, не розкриваючи грудну клітку

Це складна операція, оскільки під час неї хірурги зробили всього один невеличкий розріз.

29.02.2024
Мешканцю Львівщини видалили легеню, не розкриваючи грудну клітку

Як повідомляє Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, медики видалили 66-річному пацієнту легеню із злоякісним новоутворенням.

Рік тому пана Миколу почали турбувати болі у грудній клітці та задишка. Чоловік звернувся до сімейного лікаря, а той скерував до кардіологів. Понад 8 місяців йому лікували серце і лише коли пацієнту почало ставати гірше, його скерували до Львівського центру легеневого здоров’я. Там йому зробили необхідні аналізи і запідозрили онкологічне захворювання, тож направили до Львівського онкоцентру.

В чоловіка виявили рак правої легені у II стадії. Медики прийняли рішення видалити легеню відеоторакоскопічно.

Такі хірургічні втручання є дуже складними, адже лікарі працюють на важливих органах та судинах, і кожен їх рух може стати вирішальним.

Тепер пан Михайло щиро вірить, що повністю здолає хворобу.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.