Лікарі у Львові врятували батька десяти дітей від смертельної недуги

У 53-річного Сергія Кривки розірвалась товста кишка, а через тривалий запальний інфекційний процес наступило змертвіння частини органів та сепсис.

18.03.2024
Лікарі у Львові врятували батька десяти дітей від смертельної недуги

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Сергій Кривко з Дніпра останні десять років з родиною живе в Дублянах. Чоловік — багатодітний батько-вихователь у дитячому будинку сімейного типу. У нього є один біологічний син та ще дев’ять прийомних дітей.

Сім місяців тому у чоловіка підвищилась температура та злегка почав боліти живіт. Тоді він не звертався до лікаря. Проте вже за місяць у важкому стані поступив у лікарню.

“Після обстеження лікарі шокували багатодітного батька: у нього розірвалась товста кишка. А в самій черевній порожнині сформувався запальний пухлиноподібний утвір. Цей утвір пошкодив товсту, тонку кишки та сечовий міхур. Через тривалий запальний інфекційний процес наступило змертвіння частини цих органів та важке ускладнення — сепсис”, — йдеться у повідомленні.

У пацієнта міг розвинутися септичний шок, тож хірурги негайно скерували Сергія на операцію. Під час втручання медики видалили чоловіку фрагмент товстої та тонкої кишок та фрагмент сечового міхура. Після цього вивели дві стоми на живіт — це штучні отвори для виведення вмісту кишківника.

Вже за дві доби стан пацієнта стабілізувався. Його перевели з реанімації у хірургічну палату. А на 14 добу виписали з лікарні. Через пів року Сергію виконали останнє планове втручання та забрали стоми для відновлення функціонування травного каналу.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.