Львівські лікарі видалили трьом малюкам півкілограмові пухлини

У трьої дітей виявили крижово-куприкові тератоми.

02.02.2024
Львівські лікарі видалили трьом малюкам півкілограмові пухлини

Про це повідомляє Дитяча Лікарня Святого Миколая.

Один із трьох малюків — Матвій із Харкова, який народився з вагою 3470 г, 470 г важила крижово-куприкова тератома. Це пухлина, що розвивається у малят, коли вони ще перебувають в материнській утробі.

«Ми на 20 тижні вагітності прийшли на плановий скринінг у Харкові, де й діагностували тератому. Нам порадили перервати вагітність. Матвій був нашою довгоочікуваною дитиною, тож ми почали шукати можливості скорегувати ваду при народженні», — розповідає Євгенія, мама Матвійчика.

За порятунком свого ще ненародженого сина Євгенія звернулась до спеціалістів Лікарні Святого Миколая. Лікарям вдалося повністю скорегувати вроджену ваду.

Також прооперували ще двох діток із великими крижово-куприковими тератомами — Яринку та Злату. В обидвох дівчаток операції  минули вдало.

Нині малюкам вже виповнився 1 місяць від народження, вони набралися сил та нарешті можуть роз’їхатися по своїх домівках.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.