Мешканка Франківська відсудила в міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість

Іванофранківка Олександра Клюба відсудила у лікарні компенсацію за лікарську недбалість.

03.11.2023
Мешканка Франківська відсудила в міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість

Про це йдеться у рішенні Івано-Франківському міського суду від 20 жовтня 2023 року.

“Хірург, надаючи медичну допомогу неналежно виконав свої професійні обов’язки в результаті недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки. Здійснивши операцію “фронтотомія справа”, в ході якої своїми діями ушкодив задню стінку лобної пазухи. У результаті дій потерпіла отримала перелом внутрішньої стінки лобної пазухи, який відноситься до тяжких тілесних ушкоджень”, — йдеться у тексті рішення.

Суд вирішив стягнути з медзакладу 15 209 грн витрат на лікування, 86 300 грн відшкодування втраченого заробітку та 3 млн грн матеріальної шкоди.

ЦМКЛ може подати апеляцію на вирок суду.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.