Львівські університети підписали меморандум про співпрацю

Мета меморандуму – сприяти розвитку вищої освіти та науки, підвищенню ефективності та якості виконуваних науково-дослідних робіт, викладацької, інноваційної та інших видів діяльності.

21.02.2024
Львівські університети підписали меморандум про співпрацю

Національний університет імені Івана Франка та національний медичний університет імені Данила Галицького підписали меморандум про співпрацю.

Документ передбачає співпрацю у науково-дослідній, освітній і навчально-методичній та соціально-культурній сферах. Зокрема, задекларовано наступну взаємодію:

– реалізація спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем у пріоритетних галузях наукових досліджень;

– організація науково-дослідних лабораторій і науково-дослідних груп, комісій для реалізації спільних науково-дослідних проєктів;

– взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертаційних досліджень, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, та інших видань;

– організація та координація виконання спільних навчально-наукових проєктів, грантів, конкурсів та інших форм залучення наукових інвестицій;

– спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конференцій, семінарів, інших наукових заходів.

Також ректор ЛНУ Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та в.о. ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького, доктор медичних наук Орест Чемерис – узгодили:

– спільне обговорення, розроблення та оновлення освітніх програм та їх компонентів, впровадження новітніх методів та методик викладання, а також навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу, в тому числі з елементами дуальної форми здобуття освіти;

– надання взаємної можливості проведення лекцій, семінарів та навчань за участю представників Сторін;

– проведення спільних публічних заходів освітнього спрямування (конференцій, симпозіуми, форумів, круглих столів, семінарів, тренінгів, виставок тощо);

До слова, плідна співпраця між університетами триває не один рік у різних галузях: від наукових досліджень – до бібліотечних фондів.

“Фактично, сьогоднішнє підписання має дати ще один додатковий поштовх до їх подальшого розширення. А якщо взяти до уваги й спільну історію – ЛНМУ починався як один із чотирьох факультетів тоді ще спільного Львівського університету – то процес цей видається логічним, органічним та перспективним”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.