Львівська диригентка Оксана Линів готує оперу Чайковського російською мовою

Українська диригентка, яка народилась у Львівській області в місті Броди, планує виконати оперу Петра Чайковського “Євгеній Онєгін” у 2025 році у Німеччині.

20.03.2024
Львівська диригентка Оксана Линів готує оперу Чайковського російською мовою

Як повідомляє Саксонська державна опера Дрездена, у липні 2025 року диригентка виконає оперу Петра Чайковського «Євгеній Онєгін» російською мовою.

Вже цьогоріч у квітні можна придбати квитки на подію.

Оксана Линів – диригентка й директорка Муніципального театру в Болоньї в Італії. Відома музикантка зі Львівщини продовжує співпрацювати з росіянами. До слова, у 2022 році вона диригувала вагнерівського “Летючого голландця” у постановці російського режисера Дмітрія Чернякова.

Українська диригентка неодноразово на власній сторінці в соціальній мережі замовчувала факт своєї  співпраці з російськими виконавцями, і переводила усю увагу лише на дискусію про доцільність використання російської класичної музики, зазначаючи, що «заклики зробити Чайковського винним у діях чинного президента Росії» її не переконують. Окрім того, Линів стверджувала, що навмисне залишила у своїх програмах твори тих російських композиторів, чия творчість пов’язана з Україною.

Нагадаємо, раніше диригентка, засновниця та артдиректорка фестивалю LvivMozArt Оксана Линів оголосила, що готова співпрацювати з росіянами. Для цього артистам країни-загарбниці достатньо лише написати заяву про засудження війни.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.