Компанія Leroy Merlin Ukraine звільняє працівників, які ставлять питання про роботу мережі в росії

Зі співробітниками Leroy Merlin Ukraine проводять співбесіди. В компанії залишаються лише ті, хто публічно не задає питання до керівництва з приводу продовження роботи мережі у росії. Якщо працівник ставить зайві питання, він потрапляє до “чорного списку” і більше не допускається до роботи.

26.09.2022
Компанія Leroy Merlin Ukraine звільняє працівників, які ставлять питання про роботу мережі в росії
Фото з відкритих джерел

Про це розповіли одразу кілька працівників компанії, частину з яких вже “попросили звільнитись”, пише RAU.

“Майже всі, хто допомагав військовим, волонтерам, співробітникам зараз звільнені. Леруа абсолютно проросійська компанія і дуже шкода тих років, які я їм віддав”, – розповів на умовах анонімності один з них.

З жовтня в компанії обіцяють масові скорочення для тих, хто не пройшов “фільтрацію”. Інший топ-менеджер компанії каже, що у них й надалі немає офіційної комунікації з головним офісом чи будь-якої інформації щодо планів компанії відносно співробітників магазинів: “Повністю ліквідований та розформований відділ персоналу та зовнішніх комунікацій. Відділ пропозицій скорочений на 85%. Відділ ecommerce працює частково. Всі наші функції тепер виконують лояльні співробітники магазинів, я вже мовчу, що фахово у них для цього немає ані освіти, ані багажу досвіду”.

Попри тиск, частина команди продовжує працювати і намагається вплинути на ситуацію.

“Керівництво компанії викликає на роботу співробітників, які не будуть говорити нічого про війну в Україні, та засуджувати їх. Просто будуть мовчати на цю тему”, – пояснює співрозмовник.

Його слова підтверджує ще один керівник відділу Leroy Merlin Ukraine. З його команди працює дві-три людини, проте самого, як менеджера, не ставлять до відома, як та над чим працює команда, доступу до систем немає. “Запрошення до співпраці отримували ті, хто мовчав про дії компанії з самого початку, коли ще мали надію та закликали до припинення роботи у рф. Перевіряється, що співробітник писав чи говорив про компанію та про її роботу у росії”.

Нагадаємо, попри заклики української сторони французька компанія Leroy Merlin заявляє про відсутність наміру вийти з російського ринку. В березні українських співробітників відключили від корпоративних засобів зв’язку. Соцмережі з 1 квітня не працюють, сайт – “лише для ознайомлення з асортиментом”.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.