Командирка гранатометного розрахунку Галицької бригади розповіла про свій бойовий досвід

Христина Омельченко мріяла про кар’єру військовослужбовиці ще зі шкільних часів.

08.03.2024
Командирка гранатометного розрахунку Галицької бригади розповіла про свій бойовий досвід

Доля розпорядилася інакше й жінка стала медиком. Але в армії вона не хотіла обіймати саме таку посаду. Ще до війська Христина займалась парашутним спортом, рукопашним боєм, страйкболом, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

З початком війни у 2014-му жінка шукала будь-яку можливість, аби захищати країну зі зброєю в руках. Після кількох спроб, таки вдалося долучитися до «Правого сектору».

«Потрапила на бойову посаду, як і хотіла. А вже в 2022-му, під час повномасштабного вторгнення росії, взяли у 80-ту окрему десантно-штурмову Галицьку бригаду, але на посаду медика. Через рік я отримала омріяну бойову посаду. Я постійно казала, що готова освоїти будь-яку наявну зброю. Так я стала командиром гранатометного розрахунку АГС», – ділиться військовослужбовиця.

Підрозділ Христина брав участь в бойових діях біля села Кліщіївка на Донеччині.

«Били по піхоті. Причому, часом була така інтенсивність, що понатирала пальці від спускового механізму. Працювали на відстані від кількох сотень метрів до ворога. Страшно всім, але головне – це не дати страху опанувати тобою і не доводити до паніки. Я жодного разу не пошкодувала про мій вибір, бо це основна функція – захищати територіальну цілісність України», – пригадує Христина.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.