300 ручних гранатометів передали воїнам львівської 80-ої бригади

Обладнання українського виробництва уже допомагає бійцям 80 окремої десантно-штурмової бригади.

01.11.2023
300 ручних гранатометів передали воїнам львівської 80-ої бригади

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, йдеться про 300 одиниць «Форт-600А» – це ліцензійна копія швейцарського гранатомета Brügger & Thomet GL06.

Організували процес закупівель ручних гранатометів командир 80-ї ОДШ бригади, командири бойових батальйонів, начальник логістики, начальник озброєння та зброяр ремонтної роти.

Передумовою стали інтенсивні бої при штурмі флангів Бахмута, велика навала російських загарбників. А також те, що під час штурмів швидко виходять з ладу автоматичні гранатомети.

«80-та окрема десантно-штурмова бригада висловлює особливу подяку за надане озброєння нашим благодінйикам, представникам регіональної влади, зокрема Львівській ОВА в особі начальника Максима Козицького. Ми також дякуємо всім, завдяки кому це стало можливим, всім, хто доклався до закупівель та фінансового збору на гранатомети вітчизняного виробництва», – йдеться на сторінці бригади у фейсбук.

Тепер «Форт-600А» допомагає львівських десантникам успішно виконувати бойові завдання на передньому краї під Бахмутом. Командир підрозділу розвідників «Єврей» задоволений озброєнням.

«Гранатомети реально класні, легкі, їх зручно переносити. До них є боєприпаси, на відміну від радянських підствольників. На завдання я взяв 18 зручно запакованих боєприпасів. «Форт-600А» за спину закинув і продовжуєш рух. Ти бойова одиниця, така ж, як інші. Та, разом з тим, можеш наносити ще сильніше ураження», – запевнив командир підрозділу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.