Ірландія отримала першу з початку війни партію українського зерна

За 20 днів з початку роботи “зернового коридору” з українських морських портів вийшло 27 суден, на борту яких було сукупно 670 тисяч тонн агропродукції.

22.08.2022
Ірландія отримала першу з початку війни партію українського зерна
Фото: умовне

Ірландія цими вихідними отримала 33 тисячі тонн зерна з України, це була перша партія з початку війни. Про це пише Euractiv.

33 000 тонн досягли порту на західному узбережжі Ірландії в суботу, вирушивши з Одеси 5 серпня разом з двома іншими суднами, які прямували до Туреччини та Великої Британії.

Ця партія була однією з перших, що вирушила з України в рамках угоди про експорт зерна за посередництва ООН і Туреччини в липні.

Посол України в Ірландії Лариса Герасько була серед тих, хто прибув до порту Фойнс у графстві Лімерік для зустрічі вантажу. За її словами, зерно допоможе “зняти тягар невизначеності” для ірландських фермерів.

Вона додала, що Україна виконає свої зобов’язання в рамках угоди, але глобальна продовольча безпека залежатиме від виконання Росією своїх зобов’язань.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.