Дві тонни зерна згоріло під час пожежі на Львівщині

12 травня в селі Мукані Червоноградського району внаслідок пожежі в господарській будівлі згоріло дві тонни пшениці та ячменю.

13.05.2024
Дві тонни зерна згоріло під час пожежі на Львівщині

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

На момент прибуття пожежних дах був охоплений вогнем. Також існувала загроза перекидання загорання на поруч розташовані житловий будинок та іншу господарську будівлю. Зокрема, пожежа спричинила сильне задимлення.

Внаслідок пожежі вогонь знищив дах та перекриття, скутер, мопед, речі домашнього та побутового вжитку, а також 2 тонни пшениці та ячменю.

На щастя, ніхто не постраждав.

Причини та обставини пожежі встановлюються.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.