Гран-прі конкурсу журналістських робіт отримала Марʼяна Пʼєцух

Гран-прі другого обласного журналістського конкурсу імені Героя України Тараса Матвіїва та 100 тисяч гривень отримала журналістка hromadske.ua Марʼяна Пʼєцух за роботу «Ми платимо дуже високу ціну». Дружини Юрія Руфа та Тараса Бобанича про життя після смерті».

10.08.2023
Гран-прі конкурсу журналістських робіт отримала Марʼяна Пʼєцух

Про це повідомив Юрій Холод, заступник голови Львівської обласної ради.

У чотирьох номінаціях конкурсу кращими також назвали:

  • розміщений в онлайн-медіа – матеріал Любові Добжанської «Василь Ригель: «Основна зброя піхоти – не автомат, а якісна, добре підточена лопата»;
  •  розміщений в друкованому медіа – матеріал Галини Сороки «Кшиштоф Мушак – воїн, азовець, патріот України!»;
  •  розміщений у телеефірі – матеріал Олеся Яремка «Історія Героя. Теодор Осадчий. 36-та окрема бригада морської піхоти»;
  • розміщений у радіоефірі – матеріал Нелі Прихідько​«Радіо-есей «Коли ясен знову заговорить».

Кожен із журналістів у межах обласної Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства отримає з обласного бюджету 50 тисяч гривень. Двоє з переможців вирішили свою премію скерувати для допомоги ЗСУ.

Вперше конкурс імені Героя України Тараса Матвіїва провели минулоріч.

Цього року загалом у ньому взяли участь 41 журналіст. Конкурсантами можуть бути автори матеріалів на військову тематику, які покликані вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

Тарас Матвіїв – молодший лейтенант 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, командир взводу, учасник російсько-української війни, удостоєний звання Герой України та нагороджений орденом «Золота зірка» (посмертно).

“Але я впевнений: Герої живі, поки живуть їхні починання, поки ми продовжуємо їхню справу. Тому з боку Львівської обласної ради нашим завданням є підтримувати фінансово та організаційно такі журналістські та інші конкурси й ініціативи імені чи авторства наших Захисників. Як сказала мати Тараса Валентина Матвіїв, її син мріяв створити власний незалежний телеканал. Підтримуючи журналістів, ми частково втілюємо його задум.

Дякую всім, хто долучився до конкурсу як учасник, як організатор, всім, хто став героєм сюжету чи друкованого матеріалу і поділився своїми думками. Це величезна і складна робота. Особисто переглянув матеріали-переможці. Тарас Бобанич був і моїм другом, тому дуже-дуже відгукнувся цей сюжет…

Щира безмежна вдячність нашим Захисникам та Захисницям. Вірю, що жодна Жертва не стане марною. Вірю — переможемо”, – зазначив Юрій Холод.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.