У Львові на ринку жінка привласнила собі гаманець, який за секунду до того випав з чужої кишені

Журналіст Юрій Басенко просить тих, хто володіє бодай якоюсь інформацією, написати йому. Чоловіку важливі насамперед не гроші, а документи, які були в гаманці.

04.04.2023
У Львові на ринку жінка привласнила собі гаманець, який за секунду до того випав з чужої кишені

Як розповів на своїй сторінці у фейсбуці львівський журналіст Юрій Басенко, гаманець, який він загубив на ринку, за кілька секунд після цього привласнила жінка, що проходила повз.

Чоловік зазначив, що завдяки охороні “Шувару” він практично моментально отримав відео моменту втрати. На ньому видно, як жінка за лічені секунди зорієнтувалася, щоб привласнити собі чужий гаманець, що випав з кишені. Спочатку вона відіпхнула його ногою, а згодом повернулася, і вдавши наче це її, спокійно забрала.

Затримати злочинницю по гарячих слідах не вдалося.

“На відео – проста сіра пані, яких на вулицях Львова десятки тисяч у світлому береті й темній куртці. Хоч і з реакцією на події не гірше кишенькового злодія, і з володінням ногою (судячи з того, як вона орудувала гаманцем), не гірше професійного футболіста. Я розумію, що її знайти буде дуже важко. Але, можливо, комусь буде знайомий ця постать, берет, синя сумка, чи поєднання усіх цих “прекрасностей”. А, можливо, хтось впізнає в ній і “гнилизну” натури та прагнення жадоби до наживи. Тому пишіть мені в приват, як матимете бодай якусь інформацію”, – звернувся журналіст.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.