Фінляндія дозволила Естонії реекспорт 122-мм гаубиць і снарядів до них в Україну

Кількість озброєння тримають у таємниці.

09.03.2023
Фінляндія дозволила Естонії реекспорт 122-мм гаубиць і снарядів до них в Україну
Фото: 122-мм гаубиця D-30

Уряд Фінляндії схвалив дозвіл для Естонії на реекспорт своєї військової техніки та обладнання в Україну.

Рішення стосується експорту 122-мм гаубиць D-30 і снарядів до них. Кількість одиниць обох військових товарів не вказана.

“Одержувачем товарів є Збройні Сили України. Естонія зазначила, що кількість озброєння, що експортується, є конфіденційною”, – йдеться в рішенні фінського уряду.

Нагадаємо, раніше Сеул дозволив Польщі постачати Україні САУ Krab із південнокорейськими деталями. Тим часом у парламенті Швейцарії відхилили пропозицію дозволити реекспорт зброї в Україну.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.