Естонські благодійники передали українським захисникам 400 автомобілів

Благодійний фонд сім’ї Доскіч не припиняє надавати українським захисникам допомогу, зважаючи на потреби оборонців. Засновник БФ Юрій Доскіч повернувся з Естонії з черговою допомогою для ЗСУ.

14.06.2024
Естонські благодійники передали українським захисникам 400 автомобілів

“Цього разу разом із Всеволодом Біласом поїхали до наших друзів United Delivery Mission у Таллінн. Привезли сувеніри і подарунки — це монети національного банку України з голограмами ЗСУ, які ми придбали на Благодійному аукціоні в Підгорецькому замку”,зазначив Юрій Доскіч.

Також він додав, що естонські благодійники з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну передали українським захисникам на фронт 400 автомобілів.

“Естонський народ – надзвичайний. Вони готові віддати останнє, щоб Україна перемогла. Переконався у цьому, зокрема, і під час відвідин Української Греко-католицької церкви у Таллінні. Дякую отцю Роману Кіху, який постійно адвокатує українські інтереси і підтримує усі ініціативи щодо підтримки ЗСУ та українського народу. Про Україну в Таллінні говорять усюди. І усі. Так, неабиякою популярністю тут користується проект народної дипломатії «Підтримай Україну», що був започаткований з ініціативи Голови Львівської ОВА Максима Козицького”, – підсумував Доскіч.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.