Екс -“ревізор” Абрамов перейшов на бік Росії

Абрамов став ведучим нового російського шоу.

13.09.2022
Екс -“ревізор” Абрамов перейшов на бік Росії
Телеведучий Вадим Абрамов

Український телеведучий Вадим Абрамов, попри повномасштабне російське вторгнення в Україну, вирішив будувати свою кар’єру в країні-агресора. Раніше він працював в Україні і навіть вів популярну програму “Ревізор”, передає Уніан.

Проте зараз він став ведучим нового шоу “Чотири дачі” на російському телеканалі, в рамках якого з учасниками проекту буде їздити по дачах і інспектувати їх.

Відомо, що зйомки шоу проходили після 24 лютого. Ймовірно, уродженець Києва у війні вирішив підтримати Росію, раз перейшов на бік зла.

Українці захейтили Абрамова в соцмережах за такий підлий вчинок. Вони відзначили, що він ніколи їм не подобався. Більш того, Абрамова охрестили зрадником України.

“Він мені ніколи не імпонував”, “Ніколи не подобався. Постійно дратує”, “Боже, я ригаю”, “Терпіти його не можу”, “Завжди дратував мене. У Росії йому і місце”, – пишуть користувачі мережі.

Варто відзначити, що в рамках нового проекту Абрамов вже побував в Краснодарському краї і в Воронежі.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.