Двоє чоловіків намагались незаконно ввезти в Україну з Угорщини 120 тис. доларів

Вони усно запевняли інспекторів, що переміщують виключно особисті речі.

12.05.2023
Двоє чоловіків намагались незаконно ввезти в Україну з Угорщини 120 тис. доларів

Як повідомили в пресслужбі Закарпатської митниці, на митному посту «Астей», що на кордоні з Угорщиною, виявили значну суму незадекларованої валюти.

Зазначаються, що повертаючись із Євросоюзу на іномарці «Мерседес-Бенц», 64-річний житель Харківщини разом з іншим пасажиром під час проходження митного контролю свідомо обрали «зелений коридор». Цим громадяни підтверджували правомірні наміри перетнути українсько-угорський кордон. 

Утім, під час перевірки автомобіля митники виявили 120 тис. доларів, про які українці чомусь вирішили не повідомляти під час усного опитування. Згідно з вимогами митного законодавства, дозволяється переміщувати іноземну валюту через кордон до 10 тисяч євро на одну особу, не декларуючи.

Чималенька готівка валюти знаходилися серед особистих речей громадян – у рюкзаку та по 10 тис. доларів акуратно складена в обгорнутий поліетилен.

У своїх поясненнях громадяни виправдовувалися, мовляв, не знали вітчизняне законодавство, і що валютні цінності необхідно декларувати.

Тож, за порушення порядку проходження митного контролю в зоні спрощеної смуги (зелений коридор) та переміщення валютних цінностей, що перевищує суму для обов’язкового письмового декларування, відносно водія буде складено протокол за ч. 1 статті 471 Митного кодексу України. Незадекларована валюта, а це – 100 тис. доларів, що за курсом НБУ приблизно становить 3,7 млн, підлягає тимчасовому вилученню.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.