Подружжя зі Львівщини намагалось вивезти з України валюту на майже 6 млн грн

Сьогодні, 24 жовтня, у пункті пропуску “Шегині-Медика” подружжя намагалося вивезти з України понад 145 тисяч швейцарських франків.

24.10.2023
Подружжя зі Львівщини намагалось вивезти з України валюту на майже 6 млн грн

Про це повідомляє Львівська митниця.

58-річний житель Винників  та його 53-річна дружина планувало їхати до Польщі. Для проходження митного контролю чоловік обрав смугу руху “зелений коридор”. Таким чином, він підтвердив, що не перевозить речі та цінності, які потрібно декларувати чи оподатковувати.

Під час огляду митники виявили, що мешканці Львівщини переховують у взутті та під одягом купюри, номіналом від тисячі до десяти франків.

“Працівники митниці спільно з прикордонниками виявили у чоловіка 61 050 швейцарських франків, що за курсом НБУ становить 2 млн. 500 тис. 333 гривні. У пасажирки було виявлено 84 330 швейцарських франків, що в еквіваленті становить 3 млн. 453 тис. 777 гривень”, — йдеться у повідомленні.

Покарання передбачає штраф у розмірі 20 відсотків суми Чоловікові та дружині повернули гроші, які відповідають еквіваленту 10 тисяч євро. Решту валюти тимчасово вилучили.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.