Подружжя зі Львівщини намагалось вивезти з України валюту на майже 6 млн грн

Сьогодні, 24 жовтня, у пункті пропуску “Шегині-Медика” подружжя намагалося вивезти з України понад 145 тисяч швейцарських франків.

24.10.2023
Подружжя зі Львівщини намагалось вивезти з України валюту на майже 6 млн грн

Про це повідомляє Львівська митниця.

58-річний житель Винників  та його 53-річна дружина планувало їхати до Польщі. Для проходження митного контролю чоловік обрав смугу руху “зелений коридор”. Таким чином, він підтвердив, що не перевозить речі та цінності, які потрібно декларувати чи оподатковувати.

Під час огляду митники виявили, що мешканці Львівщини переховують у взутті та під одягом купюри, номіналом від тисячі до десяти франків.

“Працівники митниці спільно з прикордонниками виявили у чоловіка 61 050 швейцарських франків, що за курсом НБУ становить 2 млн. 500 тис. 333 гривні. У пасажирки було виявлено 84 330 швейцарських франків, що в еквіваленті становить 3 млн. 453 тис. 777 гривень”, — йдеться у повідомленні.

Покарання передбачає штраф у розмірі 20 відсотків суми Чоловікові та дружині повернули гроші, які відповідають еквіваленту 10 тисяч євро. Решту валюти тимчасово вилучили.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.