На Львівщині затримали двох чоловіків, які намагались незаконно вивезти до Польщі понад 3,8 млн грн

Незадекларовані кошти виявили в особистих речах порушників в різній валюті.

17.10.2022
На Львівщині затримали двох чоловіків, які намагались незаконно вивезти до Польщі понад 3,8 млн грн

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Вказується, що вранці 17 жовтня в пункт пропуску “Шегині”, що на Львівщині, прибув мікроавтобус Фольксваген. Пасажирами до сусідньої країни слідували 39-річний та 42-річний українці.

Прикордонники спільно з працівниками митниці вирішили перевірити авто. Під час огляду салону у сумках серед особистих речей виявили незадекларовані кошти в різній валюті.

У двох сумках чоловіки приховали: 104 700 євро, 2 600 доларів США та 3 560 польських злотих, що за курсом НБУ становить понад 3 млн 800 тис. гривень.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.