Державний аудит виявив неефективне використання коштів в управлінні туризму Львова

Із січня 2019 по вересень 2023 року 17,5 млн грн було витрачено неефективно.

02.04.2024
Державний аудит виявив неефективне використання коштів в управлінні туризму Львова

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби дослідили, як Управління туризму департаменту економічного розвитку Львівської міськради витрачає кошти з бюджету.

Зокрема, 14,5 млн грн спрямували на премії працівникам ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова», навіть у той період, коли підприємство зазнавало збитків.

“Майже 1,4 млн грн, які мали бути внесені до статутного капіталу комунального підприємства, були використані на поточні потреби, замість покращення технічної бази та приносу прибутку. Навіть за наявності в штаті ЛКП відповідних фахівців понад пів мільйона гривень було виплачено іншим юридичним особам за послуги за цивільно-правовими договорами та маркетингові дослідження”, – йдеться у повідомленні.

Також понад пів мільйона гривень було витрачено на розробку проєктів, які досі не використовуються, таких як інформаційно-орієнтаційна система для пішоходів та концепція музею фотографії у 2020–2021 роках.

“На основі результатів аудиту було сформульовано низку пропозицій для поліпшення фінансового стану Управління. Матеріали аудиту передано в Галицьку окружну прокуратуру міста Львова”, – наголосили у Держаудитслужбі.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.