Працівників управління Львівської міськради перевіряють на “профпридатність”

Управління персоналом Львівської міської ради разом з сектором доброчесності проведуть кадровий аудит управління охорони історичного середовища.

21.03.2024
Працівників управління Львівської міськради перевіряють на “профпридатність”

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

“Всі мають пройти перевірку на придатність до роботи в органах місцевого самоврядування. Якщо люди не відповідають займаним посадам, то їх слід замінити. Бо речі, що відбулися напередодні, — це ганьба для команди міської ради“, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як пояснила керівниця управління персоналом Лілія Савич, працівники її підрозділу проведуть перевірку кадрових процесів. Також йдеться про співбесіди з кожним із працівників управління охорони історичного середовища.

“Зважаючи на ситуацію, що правоохоронні органи підтвердили другий випадок корупції, ми змушені провести перевірку рівня компентенцій усіх працівників та працівниць управління охорони історичного середовища. Залежно від результатів, які ми отримаємо, будемо застосовувати відповідні санкції”, — пояснила  Савич.

20 березня 2024 року у Львові правоохоронці затримали  Олега Хандина, працівника міського управління охорони історичного середовища, на хабарі. Чиновник вимагав та одержав від підприємця 2000 доларів за погодження документації.

До слова, у 2023 році тимчасового очільника управління охорони історичного середовища ЛМР Георгія Корнєєва затримала СБУ за підозрою в хабарі 1500 доларів. За версією слідства, він разом зі спільницею за гроші обіцяв підприємцю посприяти в погодженні документів.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.