Аудитори подали на Садового до суду, залучивши НАБУ

Команда суспільно-інформаційного проекту «Аудит Львова» вже декілька місяців проводила й надалі продовжує проводити розслідування та аналіз корупційних схем, які вже багато років існують у Львівській міській раді.

04.03.2024
Аудитори подали на Садового до суду, залучивши НАБУ

Зокрема команда, а це – юристи, аудитори, та економісти, перевірили значну частину рішень, наказів, розпоряджень та інших документів Львівської міськради, і прийшла до висновку, що впродовж 18-ти років влада Львова і її очільник Андрій Садовий свідомо здійснювали порушення законодавства та інших регуляторних документів з метою незаконного збагачення, повідомляють “Львівські новини”.

“Як я вже зазначав, ця діяльність мала свідомий і зловмисний характер. За час нашої аудиторської перевірки вже зібрана значна доказова база”, – зазначив Андрій Петришин, Голова ГО «Народне антикорупційне Бюро».

4 березня 2024 року «Аудит Львова», в особі Петришина, подав адмінпозов до суду на Андрія Садового та виконавчий комітет Львівської міської ради з вимогою скасувати рішення виконавчого комітету, яким для львів’ян підняли ціни на транспорт з 15 до 20 гривень за один проїзд.

“Бо, приймаючи це рішення, виконком не лише не обґрунтував підняття цін на транспорт, але й грубо порушив низку законів. А оскільки зловживання Андрія Садового, виконавчого комітету і підпорядкованих Садовому структур у цій справі мають всі ознаки кримінального злочину, то до процесу залучено Національне антикорупційне бюро України“, – поділився Петришин.

Також він висловив подяку львів’янам, котрі проявили свою громадянську свідомість та активно продовжують надавати інформацію про корупцію у стінах львівської Ратуші.

Боротьба з корупцією і корупціонерами завжди має мати логічне завершення – вирок суду. Місце корупціонера в тюрмі”, – підсумував Петришин.

Нагадаємо, раніше Голова ГО «Народне антикорупційне Бюро» з’ясував, що, починаючи з 2015 року до початку 2024 року, голова міста Львова Андрій Садовий щомісячно отримував премії, надбавки та матеріальні допомоги незаконно.

Довідково:

Андрій Петришин – львів’янин, знаний в Україні адвокат і правозахисник, активний учасник Революції гідності та громадський діяч. ГО “Народне Антикорупційне Бюро” розпочало свою діяльність у 2018-му році з питань захисту прав мешканців Львова у питанні недопущення будівництва сміттєпереробного заводу у житлових кварталах міста, повернення у комунальну власність незаконно відчужених ділянок та інше.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.