Держаудитслужба прийде до Садового

Вже найближчим часом Львівську мерію може чекати найбільша перевірка за всі роки правління Андрія Садового.

23.10.2023
Держаудитслужба прийде до Садового

Громадська організація «Народне Антикорупційне Бюро» ініціювала перевірку Держаудитслужбою фінансових зловживань Львівської міськради. Про це на свої сторінці у Facebook повідомив юрист та активіст Андрій Петришин.

“І не кажіть, що «не на часі» або «розберемось після війни». Саме тут і зараз, коли в нас є достатньо доказів зловживання бюджетними коштами Львівською міською радою Державна аудиторська служба України має провести комплексу перевірку фінансово-господарської діяльності мерії та її виконавчих органів: виконавчого комітету, департаментів, управлінь, відділів та комунальних підприємств. Особлива увага на те, що перевірка не має зачепити лише останній рік чи два, а дослідити усі питання господарської діяльності міських чиновників починаючи з 2007-го року, коли Андрій Садовий впевнено відчув себе володарем крісла бургомістра. Тепер слово за аудиторами”, – Андрій Петришин, керівник ГО «Народне Антикорупційне Бюро».

Серед вимог згаданого звернення є:

  • провести комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів;
  • з метою громадського контролю ввести в склад комісії з питань проведення комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів делегованого представника ГО «Народне Антикорупційне Бюро».

“З моменту введення нас, як ініціатора перевірки такого масштабу, яка ще ніколи не проводилася у стінах Львівської міської ради, ми витратимо стільки часу та зусиль скільки буде потрібно, аби вже у найближчий час корупціонери з міської ради, винні у зловживаннях з бюджетними коштами, отримали реальні тюремні строки”, – додав Андрій Петришин.

Довідково:

Андрій Петришин – львів’янин, знаний в Україні адвокат і правозахисник, активний учасник Революції гідності та громадський діяч. ГО “Народне Антикорупційне Бюро” розпочало свою діяльність у 2018-му році з питань захисту прав мешканців Львова у питанні недопущення будівництва сміттєпереробного заводу у житлових кварталах міста, повернення у комунальну власність незаконно відчужених ділянок та інше.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.