Чоловік на Львівщині відсудив компенсацію за звинувачення поліції у нетверезій їзді

Сокальський районний суд Львівщини стягнув з держбюджету 5000 грн моральної компенсації на користь Андрія Тищука, якого поліція звинувачувала у керуванні авто в стані наркотичного сп’яніння.

29.01.2024
Чоловік на Львівщині відсудив компенсацію за звинувачення поліції у нетверезій їзді

Андрія Тищука на початку травня 2023 року зупинила поліція за кермом автомобіля Volvo на вул. Святих Петра і Павла у Сокалі. У водія правоохоронці виявили ознаки наркотичного сп’яніння і щодо нього склали протокол про п’яну їзду. У серпні справу розглянув суд, який дослідив усі матеріали та виправдав Андрія Тищука, повідомляє Zaxid.net.

Чоловік звернувся до суду, щоб стягнути моральну компенсацію через незаконне притягнення до адмінвідповідальності. Чоловік заявив, що «розгляд справи та переживання з приводу можливості притягнення його до відповідальності за те, що він не скоював, завдали йому сильних душевних страждань». Андрій Тищук хотів стягнути 5000 грн моральної компенсації, також він витратив 17 тис. грн на адвоката та 2,5 тис. грн на проведення експертизи.

Представник поліції заперечив проти задоволення позову через його безпідставність. На думку судді Михайла Адамовича, дії поліцейського, який склав на водія протокол про нетверезу їзду, є підставою для стягнення компенсації.

Суддя частково задовольнив позов Андрія Тищука, стягнувши на його користь 5000 грн моральної компенсації з держбюджету. На постанову ще може бути подана апеляція.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.