Чоловік на Львівщині привласнив комунальну ділянку за майже 10 млн грн

Із підозрою у шахрайстві затримали 23-річного чоловіка, котрий заволодів комунальним майном

21.08.2023
Чоловік на Львівщині привласнив комунальну ділянку за майже 10 млн грн

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Підозрюваний надав державному реєстратору сільської ради в одному із сіл у Львівському районі неправдиві документи, на підставі яких той вніс недостовірну інформацію про право власності у Держреєстр.

Так, на чоловіка оформили власність асфальтного майданчика площею майже 9 тисяч квадратних метрів. Вартість цієї ділянки становить близько 9,5 млн грн.

Як повідомляє “Zaxid.net”, йдеться про незаконну приватизацію злітної смуги колишнього аеродрому у в селі біля Жовкви. А саме – про 400-метрову злітно-посадкову смугу колишнього аеродрому у селі Туринка Жовківської міської громади площею майже 9 тис. м2. Після реформи децентралізації Туринківська сільська рада мала б зареєструвати за майданчиком вартістю 109,6 тис. грн право власності, однак цього не зробила. У 2019 році цю ділянку приватизували, а після цього внесли до статутного капіталу ТзОВ «Авіатор+». Після цього компанія звернулася до нотаріуса і приватизувала колишню злітну смугу. Згодом майно ще раз перереєстрували та продали.

Вже після приєднання Туринки до Жовкви міська рада, яка стала правонаступницею майна сільради, звернулась до суду. У січні слідчі відкрили кримінальне провадження, а в лютому повідомили держреєстратору Павлу Тузяку про підозру.

Водночас Жовківський районний суд розглядав цивільну справу про скасування держреєстрації права власності на асфальтний майданчик за приватною фірмою. 3 липня суддя позов задовольнив. Суд визнав незаконним і скасував рішення реєстратора про реєстрацію права приватної власності на асфальтний майданчик. Суд також скасував внесення майна до статутного капіталу ТзОВ «Авіатор+», визнав незаконною приватизацію компанією злітної смуги та подальшу її перереєстрацію й продаж.

Львів’янинові повідомили про підозру у шахрайстві. Нині йому загрожує від 5 до 12 років ув’язнення.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.