Львівській громаді повернули пам’ятку культурної спадщини

Будівля пплощею майже 250 кв м розташована на вулиці Рибній, 4 у Львові.

21.02.2024
Львівській громаді повернули пам’ятку культурної спадщини

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Будівля вибула з комунальної власності без згоди Львівської міської ради.

“Встановлено, що на підставі ухвали суду про затвердження мирової угоди товариством було незаконно передано у власність нібито належну йому нерухомість позивачу, про що внесено відомості в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Проте, підприємство не являлось володільцем спірного майна, а було лише орендарем такого, і, відповідно, не мало права ним розпоряджатися”, – йдеться в повідомленні.

Право власності зареєстрували на ТОВ “Анто Ком”. У суді прокурори довели набуття права власності відповідачем на будівлю.

Тож Господарським судом було задоволено позов про витребування із незаконного чужого володіння нерухомого майна. До слова, будівля на вул. Рибній має статус пам’ятки культурної спадщини місцевого значення.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.