Чехія запровадила санкції проти глави РПЦ патріарха Кирила

Глава російської православної церкви став першим, хто потрапив під національні санкції Чехії.

26.04.2023
Чехія запровадила санкції проти глави РПЦ патріарха Кирила

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ країни.

Главу РПЦ звинувачують у підтримці війни росії проти України. У чеському МЗС також зазначили, що Володимир Михайлович Гундяєв, відомий як патріарх Кирило, є давнім соратником володимира путіна і використовує своє становище, щоб у своїх проповідях та публічних виступах надавати релігійне виправдання та пояснення російської агресії.

Тепер Кирилу заборонили вʼїжджати до Чехії, здійснювати фінансові операції через чеські структури, а будь-які його активи на території країни мають заморозити.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.