Митрополита з Тернопільщини внесли до офіційного календаря Російської православної церкви

У “Патріарший календар” російської православної церкви, який нещодавно вийшов у друк, увійшли усі єпископи УПЦ МП.

18.12.2023
Митрополита з Тернопільщини внесли до офіційного календаря Російської православної церкви

На церковному календарі 2024 року голова УПЦ МП Онуфрій представлений як член синоду РПЦ. А всі єрархи, які говорили про розрив з РПЦ, там теж є і фігурують як архиєреї російської церкви.

Зокрема, серед московських попів є священник з Тернопільщини, митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій (Борис Генсіцький).

“У Мск випустили “Патріарший календар” – офіційне видання РПЦ, де всі діючі єпископи тієї структури, яка себе називає “незалежною УПЦ”, – описані саме як архієреї Московського патріархату. Чи хтось із них письмово і офіційно заперечив/заперечить свою приналежність до МП?” – повідомив митрополит Православної церкви України Євстратій Зоря.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.