Арестович зобов’язав ДБР відкрити справу проти нардепки Наталії Піпи

Колишній радник ОП Олексій Арестович через суд змусив ДБР відкрити справу проти нардепки Наталі Піпи, яка зробила зауваження виконавцю пісень Цоя у Львові

13.09.2023
Арестович зобов’язав ДБР відкрити справу проти нардепки Наталії Піпи

Про це Арестович повідомив у своїй Facebook-сторінці, опублікувавши копії відповідних документів.

Арестович повідомив, що за його заявою Печерський райсуд Києва зобов’язав ДБР розпочати кримінальне щодо Наталії Піпи. На його думку, дії нардепки є розпалюванням міжнаціональної ворожнечі та знущанням із неповнолітнього.

“Моє завдання – поламати шовіністичну тенденцію і не дати їй стати суспільною нормою, без різниці якою мовою говорить табір, з якого ця “норма” намагається виповзти”, – написав він.

Олексій Арестович також закликав звертатися до нього у випадку, якщо «де-небудь, коли-небудь почуєте, що наїжджають не тільки на російськомовних, а на україномовних, болгаромовних, грекомовних, вірменомовних, азербайджаномовних».

Наталія Піпа наразі не коментувала цю заяву.

Нагадаємо, 2 червня у Львові серед вулиці юнак виконував одну з пісень російського рокера Віктора Цоя. На прохання перехожої припинити співати російською мовою хлопець відреагував агресивно, вживаючи нецензурну лайку. Молодик запевняв, що «музика поза політикою» і намагався переконати жінку, що в російській мові немає нічого поганого і в Одесі всі говорять лише російською.

Галицький районний суд визнав неповнолітнього одесита винним у дрібному хуліганстві, але обмежився висловленням попередження.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.