Антиукраїнська демонстрація в Угорщині відбулась за впливу москви

28 січня Всесвітня організація угорців організувала акцію протесту біля посольства України в Будапешті , звинувачуючи Україну в нібито насильницькій мобілізації угорців на війну з рф.

31.01.2023
Антиукраїнська демонстрація в Угорщині відбулась за впливу москви

У коментарі Guildhall депутат Європейського парламенту від Угорщини, член комітетів з безпеки та комітету із іноземних відносин Аттіла Ара-Ковач заявив, що федерація, яка організувала мітинг, перебуває під впливом рф.

“За антиукраїнською демонстрацією, організованою у Будапешті 28 січня, стоїть так звана Всесвітня федерація угорців. Щоб зрозуміти реальний політичний характер демонстрації, важливо знати: у 90-х роках навіть угорські націоналісти вважали цю організацію креатурою колишньої румунської комуністичної секретної служби”, — заявив політик.

“Зараз Всесвітня федерація угорців складається з купки літніх вкрай правих екстремістів, які є “духовними” нащадками колишнього угорського фашистського руху, і вплив москви на них більш очевидний. Це незначне угруповання часто виправдовує зусилля уряду Віктора Орбана, які відкидають всі в Європі, та й у всьому цивілізованому світі”, — підсумував Аттіла Ара-Ковач.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.