Антикорупційний суд передав заставу нардепа Дубневича на потреби ЗСУ

Вищий антикорупційний суд стягнув в дохід держави 56 млн грн, внесених як заставу за народного депутата Ярослава Дубневича.

21.11.2023
Антикорупційний суд передав заставу нардепа Дубневича на потреби ЗСУ

21 листопада 2023 року судді ВАКС задовольнили звернення прокурора САП про нарахування у дохід держави застави у розмірі 56 млн грн. Ця сума була внесена за депутата-втікача, обвинуваченого у незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ “Укрзалізниці”.

Прокурор запропонував це зробити, оскільки політик порушив процесуальний обов’язок. Адвокати попросили ці кошти спрямувати на потреби Збройних сил України. Судді це прохання підтримали.

Дубневича обвинувачують в організації заволодінні 93 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» на закупівлі товарів у компанії, підконтрольної політику. Саме в межах цієї справи стягнули заставу. Ще нардепа підозрюють в організації заволодіння газом НАК «Нафтогаз-України» підконтрольними Новояворівською та Новороздільською ТЕЦами.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд України оголосив у міжнародний розшук  Ярослава Дубневича.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.