Антикорупційний суд передав заставу нардепа Дубневича на потреби ЗСУ

Вищий антикорупційний суд стягнув в дохід держави 56 млн грн, внесених як заставу за народного депутата Ярослава Дубневича.

21.11.2023
Антикорупційний суд передав заставу нардепа Дубневича на потреби ЗСУ

21 листопада 2023 року судді ВАКС задовольнили звернення прокурора САП про нарахування у дохід держави застави у розмірі 56 млн грн. Ця сума була внесена за депутата-втікача, обвинуваченого у незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ “Укрзалізниці”.

Прокурор запропонував це зробити, оскільки політик порушив процесуальний обов’язок. Адвокати попросили ці кошти спрямувати на потреби Збройних сил України. Судді це прохання підтримали.

Дубневича обвинувачують в організації заволодінні 93 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» на закупівлі товарів у компанії, підконтрольної політику. Саме в межах цієї справи стягнули заставу. Ще нардепа підозрюють в організації заволодіння газом НАК «Нафтогаз-України» підконтрольними Новояворівською та Новороздільською ТЕЦами.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд України оголосив у міжнародний розшук  Ярослава Дубневича.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.