Вищий антикорупційний суд не дав закрити справу щодо нардепа Дубневича про розкрадання 93 млн грн «Укрзалізниці»

Крім нього, у справі обвинувачують ще 8 осіб.

18.05.2023
Вищий антикорупційний суд не дав закрити справу щодо нардепа Дубневича про розкрадання 93 млн грн «Укрзалізниці»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала закриття кримінального провадження за обвинуваченням народного депутата Ярослава Дубневича в організації заволодіння понад 93 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця». Про це пише журналіст Олег Новіков.

За версією обвинувачення, нардеп Дубневич, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

Як голова комітету Верховної ради з питань транспорту, він організував і створив умови для закупівлі елементів колії шляхом коштів підприємства УЗ з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило завдання збитків на суму 93,28 млн грн.

Тепер справу повернуть у першу інстанцію і будуть розглядати з підготовчого провадження.

8 вересня 2022 року колегія суддів ВАКС закрила справу — сплив строк досудового розслідування. Прокурор не погодився з цим і подав апеляцію.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.