Американські хірурги у Львові безкоштовно оперуватимуть пацієнтів

Протягом 12-17 листопада американські медики з місцевими колегами у Львові проведуть консультації, а після – операції.

10.11.2023
Американські хірурги у Львові безкоштовно оперуватимуть пацієнтів

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

До міста завітає місія американських пластичних та реконструктивних хірургів Face to Face. Зокрема приїдуть такі спеціалісти як-от: пластичні, щелепно-лицеві та реконструктивні хірурги, ЛОРи, ортопеди та офтальмологи. Усього в межах цієї місії, планують допомогти 42 пацієнтам.

Так, хірурги у Львові виконають реконструктивні операції військовим і цивільним українцям, які постраждали внаслідок війни та отримали травми обличчя та шиї.

За інформацією ЛМР, іноземні спеціалісти спільно з львівськими вже відібрали таких пацієнтів.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.