Яка вартість овочів “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

По-справжньому смачний борщ неможливо приготувати без натхнення — це ціле мистецтво. У нього можна додавати болгарський перець, квасолю, гриби, кабачки, яблука й навіть рибні консерви, а яловичину можна замінити куркою чи качкою.

16.09.2022
Яка вартість овочів “борщового набору” на “Шуварі” у Львові
Фото: умовне

На львівському оптовому ринку “Шувар” 16 вересня поділились актуальними цінами на овочі “борщового набору”. Відтак, за кілограм буряку просять від 7 до 10 гривень, морква коштує 17-18 гривень за кілограм, капусту можна придбати за 7-9 гривень за кілограм, є й дорожче – по 15-20. Картоплю продають по 4-5 гривень за кілограм, а за кіло цибулі просять 24-26 гривень.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.