Які ціни на овочі “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

На львівському гуртовому ринку “Шувар” 15 січня поділились актуальними цінами на овочі “борщового набору”.

15.01.2024
Які ціни на овочі “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

Відтак, буряк продають по 8-14 гривень за кілограм, а за кіло капусти просять 13-14 гривень. Кілограм моркви вартує від 12 до 14 гривень, картопля коштує 18-20 гривень за кілограм, цибулю ж можна придбати за 12-14 гривень за кілограм. А за кілограм часнику доведеться заплатити від 85 до 130 гривень.

“Завітайте на закупи на Шуварі та купляйте все необхідне, щоб ваш борщик був смачним та корисним”, – зазначили на Оптовому Ринку “Шувар”.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.