Які ціни на овочі “борщового набору” на львівському “Шуварі”

Борщ з буряком належить до найпопулярніших страв української кухні. Рецепти його приготування відрізняються, але є у них і дещо загальне – набір овочів, необхідних для того, щоб його приготувати.

16.06.2023
Які ціни на овочі “борщового набору” на львівському “Шуварі”

На львівському гуртовому ринку “Шувар” 16 червня поділились актуальними цінами на овочі “борщового набору”.

Картоплю продають від 9 гривень за кілограм, а за кіло часнику просять від 75 до 120 гривень. Кілограм буряку вартує від 15 до 50 гривень, морква коштує від 45 до 65 гривень за кілограм.

Капусту можна придбати за 30-35 гривень за кілограм. Ціна за кілограм цибулі – 45 гривень.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.